A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Xeni & Kastriot Tusha - Po Filloj Me Tu Ankue


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

05/02/2013

2013-02-05T19:28:35

See Also

Kastriot TushaIt's a long time that we try finding the lyrics to "Po Filloj Me Tu Ankue" sung by Xeni & Kastriot Tusha.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from Xeni & Kastriot Tusha attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics

One song with the same title was found and it's sung by Fitnete Rexha. We wish that's the lyrics you are looking for:

Po filloj me t’u anku e
Për një brengë e për nji hall x2

Du me ditë pse rri e idhnu e
Fol me gojë e thuj nji fjalë x2

Lule thuj nji fjalë

Sa merak jam ba për ty e
Du të shof moj si përherë x2

Rri pa gjum e s’po më flihet
Drandafile bardh me erë x2

Lule në pranverë

Lamtumirë unë ty të thash e
Me inat e me nxitim x2

Në rrugicë unë kur të pash e
Desha t’falja nji kujtim x2

Lule nji kujtimmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019