Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xeni - Mora Vesh Se M'ka Lind Djale Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Mora vesh se mka lind djale sa shum jam gezu
Mora vesh se mka lind djali sashum jam gezu
Qesh natyra bashk memu moj jm rinu
Qesh natyra bashk memu moj jam rinu

O djalo gzove baben o
O djali gzove nanen o

Sikur malet jet te kesh o biro
Sikur malet jet te kesh o biro
Veq per ty djelli dot qesh o biro
Veq per ty djelli dot qesh o biro

O djalo gzove nanen o
O djali gzove baben o


Xeni - Mora Vesh Se M'ka Lind Djale
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mora Vesh Se M'ka Lind Djale".
3. Video është e këngës "Mora Vesh Se M'ka Lind Djale", por nuk këndohet nga Xeni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xeni (Shkelzen Jetishi):


Komente 0