Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhafer Ahmetaj & Vlora Ahmetaj - O Ti Djali Pa Martue  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Xhafer & Vlora Ahmetaj"

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Vlora Ahmetaj

29/06/2018

2018-06-29T13:52:45+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "O Ti Djali Pa Martue" kënduar nga Xhafer Ahmetaj & Vlora Ahmetaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Xhafer Ahmetaj & Vlora Ahmetaj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Xhafer Ahmetaj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet