Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhavit Dedej - Si Tja Beje Ky Robi I Shkrete  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

22/10/2012

2012-10-22T20:50:14+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Si Tja Beje Ky Robi I Shkrete" kënduar nga Xhavit Dedej.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Xhavit Dedej i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Xhavit Dedej:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet