Më mbaj mend (për 1 muaj)


Xhavit Dedej - Gol Erzeni

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gol Erzeni".
3. Video është e këngës "Gol Erzeni", por nuk këndohet nga Xhavit Dedej.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Xhavit Dedej - Gol Erzeni  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  4

Këngë e albumit:

"Faj Apo Gabim"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2004

2004-11-30T23:00:00+00:00gool!!!!!!!
ky futbolli ne shijak ka lezet dhe bukuri kur vjen dita ne stadiume shokjm te medhenje dhe te vegjel dun me te pa si ke me fitu gjithe stadiumi po brohoret goool gjithe lojtaret lujen per bukuri se cdo vend shijkastit slejn pa shku dhe kete jave ishalla kan me fitu o erzen o erzen ne tifozat po kendojme o erzen je jeta jone ne duam te fitosh o erzen o erzen ne tifozet po kendojme o erzen je jeta jon ne duam te fitosh me perpara kemi vujte shume me karroca bicikleta shkoshim ne neper cdo stadium me makina dhe furgona shkojm sot ku dume neve zemren kem ne shijak me erzenin zemer kem vujt nuk dum humbje vec fitore dum see tifozat o erzen vec ty te dun o erzen o erzen ne tifozat po kendojme o erzen je jeta jone ne duma te fitosh o erzen o erzen ne tifozat po kendojme o erzen je jeta jone ne duam te fitosh o erzen o erzen ne tifozat po kendojem o erzen je jeta jon ne duam te fitosho kendojem o erzen je jeta jon ne duam te fitosh
heyyyy!!!!!!!!!!


Ky tekst u dërgua nga  Ombra
Më Shumë Këngë Nga Xhavit Dedej:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet