Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhavit Sadiku - Ende Menoj Per Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Nuk ka ditë e nuk ka natë,
që s'më shkon mendja te ti...
Për ty malli m'dogji flak..
me ti pa dy sytë e zi...
Se harroj moj atë ditë vjeshte...
kur u nisa n'Gyrbet t'zi
Shkuan muaj, shkuan vite,
as ni lajm s'morra nga ti.
Zemrën time moj ti ma fike,
Shpresën mua moj seq ma humbe
Ëndrrat tona atë ditë u shuan..
ditën që u bëre nuse

Refreni përsëritet

Ky tekst u dërgua nga Bashkim Sefedini


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 01/06/2002
Festivali: PoliFest 2002


Më Shumë Këngë Nga Xhavit Sadiku:


Komente 0


Xhavit Sadiku - Ende Menoj Per Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ende Menoj Per Ty".
3. Video është e këngës "Ende Menoj Per Ty", por nuk këndohet nga Xhavit Sadiku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.