Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio Kërko Video

Xhejn Kumrija & Enxhi Kumrija - Shkretetire  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

06/03/2012

2012-03-06T18:06:43+00:00

Më Shumë Nga

Enxhi Kumrija

Pjesëmarrëse në

Top Fest 9
Dhimbje e dashur miresevjen me ke munguar, zonja lumturi prap tek une te ka derguar,kuren ende jo per ty se kane kerkuar por ashtu si erdhe ke per tu larguar.
Fjalet duket sikur kane mbaruar,nje kemishe bardh e zi ne mur eshte harruar
....

Ref:
Sepse Jam E Lire
Jam Ajer,Psheretime
S'kam Krah Por Nje Deshire
Te Jem Yll Ne Hapesire
Po Sot Jam E lire
Jam Ajer,Psheretime
S'kam Krahe Por Kam Nje Shpirt
Sundimtar Dhe Ne Shkretetir

Duket sikur toka peshe me nuk mban, lulet ne pluhur jane kthyer per bletet ska me mjalte,por me radhe planet por me radhe..


Më Shumë Këngë Nga Xhejn Kumrija (JANEX):


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet