A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Xhevat Neziri (Xheki) - Ish Dashni


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

09/02/2019

2019-02-09T18:30:01


Sorry, this song lyrics is not yet available "Ish Dashni" sung by Xhevat Neziri (Xheki).
Your help will be much appreciated, if you may add the lyrics to "Ish Dashni".
The music video from Xhevat Neziri (Xheki) attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add LyricsKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019