Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhela - A Mendon Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Kisha dashur met harruar
se ne ket jet isha me ty
a kjo zemer e vetmuar
po me sjell veq lot ne sy

Kisha dashur met harruar
se ne ket jet isha me ty
a kjo zemer e vetmuar
po me sjell veq lot ne sy

Ref:
A mendon ndonjeher per mua
apo ndoshta me ke harruar
se dikur me ke dashuruar "
qfar te keqe te bera un

A mendon ndonjeher per mua
apo ndoshta me ke harruar
se dikur me ke dashuruar "
qfar te keqe te bera un

Sa her loti mrrjell per faqe
emrin tan e kom ne goj
mir edi se kam gabuar
fajin tim le ta vajtoj

Sa her loti mrrjell per faqe
emrin tan e kom ne goj
mir edi se kam gabuar
fajin tim le ta vajtoj

Ref:
A mendon ndonjeher per mua
apo ndoshta me ke harruar
se dikur me ke dashuruar "
qfar te keqe te bera un

A mendon ndonjeher per mua
apo ndoshta me ke harruar
se dikur me ke dashuruar "
qfar te keqe te bera un


Ky tekst u dërgua nga Lumabrdha


Publikimi: 08/07/2015Më Shumë Këngë Nga Xhela:


Komente 0


Xhela - A Mendon
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A Mendon".
3. Video është e këngës "A Mendon", por nuk këndohet nga Xhela.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.