Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhela - Krjet I Ke Haram Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Ja ku jam o shpirt
para teje po qendroj
deri sa te tjeret vallzojn
un po lotoj

Me fustan te bardh te veshur
me gjith zemer duke qeshur
s e lumtur je qe marohesh
sonte je

para tjerve shum e dershme
per mu dole shum e rreshme
jet e re per ty fillon
e per mu gjithqka mbaron

ref:
krejt i ke haram
krejt ike haram
ty zemre e shpirt
un ti pata fal

krejt i ke haram
o ket i ke i ke haram
se ne dor krejti
ti pata lan

ja ku jam o shpirt
para teje po qendroj
deri sa tjete vallzoj
une po lotoj

me fustan te bardh te veshur
me gjith zemer
duke qeshur
sa e lumtu je qe sot martohesh
para tjerve shum e dershme
para meje shum e rreshme

2x
kejt i ke haram
kret i ke haram
shprit e zemre ti
ti pata fal

kret i ke haram
kret i ke haram
se me do ne ketjet
krjet ti pata fal


Ky tekst u dërgua nga  vlera


Publikimi: 01/12/2010Më Shumë Këngë Nga Xhela:


Komente mbi këtë këngëXhela - Krjet I Ke Haram
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Krjet I Ke Haram".
3. Video është e këngës "Krjet I Ke Haram", por nuk këndohet nga Xhela.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.