Audio

Xhela - Mora Rrugen Per Tirane  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  4

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

26/07/2013

2013-07-26T13:42:58

Këngë e albumit:

"Live 2013"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mora Rrugen Per Tirane" kënduar nga Xhela.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Xhela i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Xhela:

Më Shumë...