Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Dubleos

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
 • Emri i Vërtetë:
 • Anxhelo Lahe
 • Vendlindja:
 • Berat 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 21 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Dubleos është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Anxhelo Lahe ose sic eshte i njohur me emrin e artit Xheloo, aktualisht jeton ne qytetin e Tiranes. Qe ne moshe te vogel, muzika qe percillte cdo dite ishte e zhanrit Hip Hop dhe nje nder shtetet qe e frymezonin me shume ne krijimin e ketij lloj zhanri ishte Meksika, pasi atje cdo rapper perballej me vdekjen dita dites, dhe sipas tij kjo e motivonte me se shumti, ku dhe me pas, ne vitin 2014 doli Mixtape i pare i titulluar "MexicAl" i cili i kush...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Olsi Bylyku

Çartani

Marin TnT

Teson

Leon

Jointinjo

Reexhi

Narly

Liil Craizy

Retno


Tags: Dubleos, Xheloo, Anxhelo Lahe

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet