Official Video

Dubleos - La Casa


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

05/11/2019

2019-11-05T18:07:27

Teksti:

Dubleos
SHOKT DUN VEND JENA FULL KTU MREN
JETA GJATE SI TREN JO SDUA MEND
TASH DALIM REND 'LA CASA' MAN
BALLKON SI SKEN RREPI KTU NVEN

Nuk po du me marr jo
Nuk po du me ik
Letra po du paret
Po e du dhe ket publik
Shokt mbas veti
Vijn direkt ktu pa prit
Jemi duke mbyll pune slejm 3 pike
Fame edhe pik
Fly mbi ket beat
Ktu dite per dite
Pi drog ket shit
Vijm e mbyllim punen
Tani jo sdu me prit jo
Vijm e ndezim driten
Tani jo sdu ta fik jo
Nuk e kuptoj ca po dun kta me dit jo
Tash du me dit se skom ca me prit mo
Nuk ka tunel ktu jeta e thelle
Nuk e kupton ku po hyn e ku po del
Nuk e arrin ca po shef e ca po vjel
Shok me balls and kilos DAMNN

SHOKT DUN VEND JENA FULL KTU MREN
JETA GJATE SI TREN JO SDUA MEND
TASH DALIM REND 'LA CASA' MAN
BALLKON SI SKEN RREPI KTU NVEN

BAGAZH BAGAZH
RRATATA TATATA
BAGAZH BAGAZH
RRATATA TATATA

SHOKT DUN VEND JENA FULL KTU MREN
JETA GJATE SI TREN JO SDUA MEND
TASH DALIM REND 'LA CASA' MAN
BALLKON SI SKEN RREPI KTU NVEN

BAGAZH BAGAZH
RRATATA TATATA
BAGAZH BAGAZH
RRATATA TATATA

Der i vogel jam i rritur nbando
Shokt neurop jan Biggie gango
Ti shef kto euro paundo
Kurr ski prek vec nfoto babo
Jeta shpejt sdi me ndal
Fly mode mbi ket mjet pa val
Kalorsi mbi ket kal
Tjert tu ardh nga pas kadal
Shokt e tu jane llum
Shokt e tu ste dun
Shokt e tu tmashtrun
Shokt e mi tbetum
Per mu koka nplum
Shume tjere po mdun
Kam ndihmu shume
Kam ngritur shume
Goditur ntru

SHOKT DUN VEND JENA FULL KTU MREN
JETA GJATE SI TREN JO SDUA MEND
TASH DALIM REND 'LA CASA' MAN
BALLKON SI SKEN RREPI KTU NVEN

BAGAZH BAGAZH
RRATATA TATATA
BAGAZH BAGAZH
RRATATA TATATA

SHOKT DUN VEND JENA FULL KTU MREN
JETA GJATE SI TREN JO SDUA MEND
TASH DALIM REND 'LA CASA' MAN
BALLKON SI SKEN RREPI KTU NVEN

BAGAZH BAGAZH
RRATATA TATATA
BAGAZH BAGAZH
RRATATA TATATA


Ky tekst u dërgua nga Amarildo Shabani
Më Shumë Këngë Nga Dubleos: