Audio

Xhema Aka Jemayli - Luftërat Janë Bërë Si...  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2008

2008-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Alba"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Luftërat Janë Bërë Si..." kënduar nga Xhema Aka Jemayli.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Xhema Aka Jemayli i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Xhema Aka Jemayli:

Më Shumë...