Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhemail Retkoceri (Xhemi)

Xhemail Retkoceri (Xhemi) - Jo Për Pesë Minuta Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Asaj që zemren ja fala
per mua ishte e para
isha i lumtur qe e kisha fat

buzet qe dikur i putha
ishin te embla dhe te buta
i shijoja qdo dit e qdo nat.

nuk e di kush pat faj
ajo shkoj per te mos u kthyer pastaj

perseri do te jesh e imja
se te prita dhe tu luta
une te dua per tere jeten
jo per 5 minuta

perseri do te jesh e imja
mos me mbaj me mu inat
une te dua per tere jeten
jo veç per nje nate

ti gjithmon m'shkoje per qefi
s'na hargjohej muhabeti
s'kishim rruge qe ne se kishim shkel

ja fillonim me nje kafe
dhe i ndrronim dy tri llafe
edhe dimrin ti ma beje vere

nuk e di kush pat faj
ajo shkoj per te mos u kthyer pastaj

perseri do te jesh e imja
se te prita dhe tu luta
une te dua per tere jeten
jo per 5 minuta

perseri do te jesh e imja
mos me mbaj me mu inat
une te dua per tere jeten
jo veç per nje nate

une te dua per tere jeten
jo veç per nje nate


Ky tekst u dërgua nga Shkelzen Bislimi

Xhemail Retkoceri (Xhemi) - Jo Për Pesë Minuta
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jo Për Pesë Minuta".
3. Video është e këngës "Jo Për Pesë Minuta", por nuk këndohet nga Xhemail Retkoceri (Xhemi).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0