Official Video

Xhemi Mjaki - Yll Ne Skene  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

22/04/2017

2017-04-22T18:04:36

Pjesëmarrëse në

Diamond Fest 2017Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Yll Ne Skene" kënduar nga Xhemi Mjaki.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Xhemi Mjaki i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin