Më mbaj mend (për 1 muaj)


Xhemi Nokshiqi Muzai - Fluturon Shqiponja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fluturon Shqiponja".
3. Video është e këngës "Fluturon Shqiponja", por nuk këndohet nga Xhemi Nokshiqi Muzai.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Xhemi Nokshiqi Muzai - Fluturon Shqiponja Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  13

Komente

Asnjë Koment

22/05/2017

2017-05-22T10:01:37+01:00Kuq e zi jane trojet tona
Aneamban u hap jehona,
ne Beograd fluturoi shqiponja
eshte Kosovo me trojet tona,
askush n'bote s'mundi ta ndalojne,
per jete te jetes fluturone.

Ne Kam jem cue si vargmale,
se na thon Shqiperi e madhe,
Kurr per jete me Shqiperi e vogel,
se e kallem firmen ne Londer.
Se na jem bijet e Skenderbeut,
Do i bashkohem trungut atedheut

Vellezer dhe motra aneembane
Kem nje gjuhe, kem nje vatane.
Kushtrimin dha Shqiperia mane
Per bashkimin tone kombetar
Shqiperi ty te qofshim fale
Ty te kemi babe e mane
Shqiperi ty te qofshim fale
Ty te kemi babe e mane more


Ky tekst u dërgua nga Alush
Më Shumë Këngë Nga Xhemi Nokshiqi Muzai:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë