Më mbaj mend (për 1 muaj)


Xhemi Nokshiqi Muzai - Me Prit

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Prit".
3. Video është e këngës "Me Prit", por nuk këndohet nga Xhemi Nokshiqi Muzai.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Xhemi Nokshiqi Muzai - Me Prit  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  26

Komente

Asnjë Koment

20/11/2017

2017-11-20T16:12:44+00:00A me don tiiii
A s'me don tiiii
Ktheu i dashur e
Mos me le në vetmi.

Se rruga jote
Qenka shume e gjate
NJE mije perendimesh
Ardhjesh neper nate.

Refreni
Se di ku vajte,se di ku shkove
Oh sa shume i dashur,kjo zemer
Te donteee.
Se di ku vajte,se di ku shkove
Oh sa.shume i dashur,kjo zemer
Te donteee.

Mr prit e dashur
Me ndjenje prej malli
Te sjell kaltersit
Nga uje i oqeanit.

Me prit e dashur
Sa te bisedoj me naten
Basheke me henen ta
Thur une serenaten.

Refereni
Rruga ime e gjate,si zogjte
Ne shtrengate, do te sjell
nje lulekuqe te shtrat
yt i bardhe.
Rruga ime e gjate,si zogjte
Ne shtrengate,do te sjell
Nje lulekuqe,te shtrati
Yt i bardhe.

Se di ku vajte, se di ku shkove
Oh sa shume i dashur, kjo zemer
Te donteee.
Se di ku vajte, se di ku shkove
Oh sa shume i dashur, kjo zemer
Te donte.


Më Shumë Këngë Nga Xhemi Nokshiqi Muzai:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet