Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhemil Saliu - Je Gabimi Im Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


"Je Gabimi Im" është një këngë e re nga Xhemil Saliu.
Dërgoje ti i pari tekstin e kësaj kënge.

Ky tekst është kërkuar 1 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
1

DËRGO TEKSTIN
Publikimi: 01/12/2013
Muzika: Husein Saliu
Teksti: Xhemil Saliu
Orkestrimi: Husein Saliu
Studio - Xhimi - Gostivar - Debresh


Xhemil Saliu - Je Gabimi Im
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Je Gabimi Im".
3. Video është e këngës "Je Gabimi Im", por nuk këndohet nga Xhemil Saliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.
Më Shumë Këngë Nga Xhemil Saliu:


Komente 0