Xheni Bekolli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  22
  • Vendlindja:
  • Korçë 
  • Mosha:
  • 25 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Xheni Bekolli është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 6 Shkurt 2019, Xheni Bekolli publikon videoklipin "Per Nje Djal Capken". Muzika dhe orkestrimi i këngës janë punuar nga Rino Boci....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtareDuke u ngarkuar... Prisni ju lutem

Shiko më shumë


Artistë Të Ngjashëm:

Sidorela Zeqaj

Olta Kaferi

Laura Lila

Olta Juba

Matilda Mati

Nilsa Hysi

Enia

Migena Rinxhi

Zhorzheta Sota

Lidia Lufi


Tags: Xheni Bekolli

Krijo Një Kartolinë