Më mbaj mend (për 1 muaj)


Xheni Bekolli - Zemren Ta Dhurova
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemren Ta Dhurova".
3. Video është e këngës "Zemren Ta Dhurova", por nuk këndohet nga Xheni Bekolli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Xheni Bekolli - Zemren Ta Dhurova Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

09/06/2021

2021-06-09T17:00:20+01:00Fustanin me lulë dhe belin e hollë
Me flokët e gjata mbi to një kurorë
Fytyrën e bardhë dritë i bën hëna
E vërtetë ësht vall apo un shoh ëndrra

Ref×2

Më premtovë botën me syckat ë tua
Zemrën ta dhurova të më duash mua

Sec më buzëqeshe shpirtin ma ndricon
Je si djëlli që tek un ti rrezaton
Sa her të afrohem ti bën hapa mbrapa
Erdhe u largove sa po iku nata

3

Krijo Një Kartolinë

Të GjithaMë Shumë Këngë Nga Xheni Bekolli:


Komente mbi këtë këngë