Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xheni - Gabimin S'ta Fali Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


po te thom un luje me zjar e ty me u djek
daschurin kur e lone ty po ske prek
te qithe ruge qe kembushur me vajza si ti
qe jetojn per avanturat jo per daschuri

vazdo rugen mos u ndal me mua mos u trem
tani digju ethe kalu gabimin sta fale 2 here

ka shum vajza qe bo vuajn keshtu mod e re
per te gjitha kan mbaruan e kupton se vet
ethe ty schum ruge kallove asgje ske fitu
tani ktehesh te i vjetri fale me kerku

vazdo rugen mos u ndal me mua mos u trem
tani digju ethe kalu gabimin sta fale 4 here


Ky tekst u dërgua nga Hikmet Ziberi


Nuk kemi video për këtë këngë.


Xheni Meçe
Publikimi: 06/03/2014


Xheni - Gabimin S'ta Fali
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gabimin S'ta Fali".
3. Video është e këngës "Gabimin S'ta Fali", por nuk këndohet nga Xheni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xheni Meçe:


Komente 0