Më mbaj mend (për 1 muaj)


Xheni - Mos Luaj Me Zjarr
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Luaj Me Zjarr".
3. Video është e këngës "Mos Luaj Me Zjarr", por nuk këndohet nga Xheni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Xheni - Mos Luaj Me Zjarr Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

20/03/2013

2013-03-20T22:11:41+01:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mos Luaj Me Zjarr" kënduar nga Xheni.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 6 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
6

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Aida Doçi - Mos Luaj Me Zjarr

Intro

Mos luaj me zjarr, haha zjarr.
Se je bere i marre, haha i marre.
Isha dje n'Himare, haha n'Himare.
Cunat jasht pin bar, haha pin bar.

Ref :

Ku isha dhe ku jam.
Ku tpash e ku u pam.
Zhul te dy dhe nuk u lam.
Ku isha dhe ku jam. (x2)

Outro :

Pash paqen ne ato sy,
Ngelem vetem ne te dy.
Njerez ikin e vin,
Si skapa dot i skedin, haha skedin.

Ref :

Ku isha dhe ku jam.
Ku tpash e ku u pam.
Zhul te dy dhe nuk u lam.
Ku isha dhe ku jam. (x2)

Odeta - Mos Luaj Me Zjarr

mos e dashuro zemren time gur
se un te harroj dhe ti s'mundesh kurr
askush si shpetoj ndjenjes per dashuri
rrobi i saj mor djal je edhe ti (X2

kujdes,kujdes,kujdes....

(refreni)X2
mos luaj me zlarr se do digjesh vet
te dukem si peshk por nuk bi dot ngrep

sikur ta dish djal loja si mbaron
e me grepin tend tjeter ku peshkon
syri sheh gjithqka por veten se shikon
ne lotet e tu ti po noton (2X

kujdes,kujdes,kujdes.......

(refreni)X2
mos luaj me zjarr se do digjesh vet
te dukem si peshk por nuk bi dot ngrep.

Avdi Mjeku - Mos Luaj Me Zjarr

DESHIREN E FUNDIT E RUAJ PER TY PARA SE TE VDES TI PUTH ATA SY,DESHIREN E FUNDIT E RUAJ PER TY PARA se TE VDES TI PUTH ATA SY,EJA EJA VET O PA TY SE KAM LEHT.REF......VASHO MOS LUAJ ME ZJARR SE ZJARR KA ME T'KALL, JO NUK E LA TY PA T'MARR SE PER TY KAM MALL.....VASHO MOS LUAJ ME ZJARR SE ZJARRI KA ME T'KALL JO NUK E LA TY PA T'MARR SE PER TY KAM MALL. TY TE MBAJ NE ZEMER TE KAM SHPRES NE JETE TY TE THRRAS NE EMER POR PRES TE VIJSH VET...TY TE MBAJ NE ZEMER TE KAM SHPRES NE JETE TY TE THRRAS NE EMER POR PRES TE VIJSH VET..EJA EJA VET O PA TY SE KAM LEHT......REF..VASHO MOS LUAJ ME ZJARR SE ZJARRI KA ME T'KALL JO NUK E LA TY PA TE MARR SE PER TY KAM MALL...VASHO MOS LUAJ ME ZJARR SE ZJARRI KA ME T'KALL JO NUK E LA TY PA T'MARR SE PER TY KAM MALL,.....4HERE.....VASHO MOS LUAJ ME ZJARR.

Më shumë këngë me këtë titull:
Më Shumë Këngë Nga Xheni:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë