A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Xhenisa Memolla
  • Vendlindja:
  • Rrogozhine 
  • Mosha:
  • 19 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 29 Shkurt 2000
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♓ Peshqit
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  35

Xhenisa Memolla është shkrimtare. Arsimi 9-vjecar -XHORXH SOROS.

» Dërgo Korrigjime »

» Poezitë »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019