A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tema: Poezi Për Stinët

Stina E Veres

hape dorezen e deres
se erdhi dita e veres
ejani te bejme salut
prane detit qe na buzeqesh
vera na solli shume dhurata
akullore dhe cokollate
prane detit te pime uje te kripur
se kjo stine eshte e mirkpritur

- poezi nga Xhenisa Memolla


- Poezia u dërgua nga Xhenisa Memolla -

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.9 / Votuan:  24

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019