A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Poezite E Mija

shume jam munduar poezite duke i krijuar dora mu lodh duke shkruar shume poezi jane nga nje mendje ato rane rimat u krijuan
te gjitha ato u bashkuan

- poezi nga Xhenisa Memolla


- Poezia u dërgua nga Xhenisa Memolla -

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  4

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019