Ditari

ditari fshehtesia ime
te ty ruaj shume kujtime
doemos ti je shoku im
te ty shkruaj pa pertim
nga dora ty s te leshova
ndodhi dhe ngjarje ty ti tregova
gezime dhe hidherime
ti do jesh shoqa ime

- poezi nga Xhenisa Memolla


- Poezia u dërgua nga Xhenisa Memolla -

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  20