A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ditari

ditari fshehtesia ime
te ty ruaj shume kujtime
doemos ti je shoku im
te ty shkruaj pa pertim
nga dora ty s te leshova
ndodhi dhe ngjarje ty ti tregova
gezime dhe hidherime
ti do jesh shoqa ime

- poezi nga Xhenisa Memolla


- Poezia u dërgua nga Xhenisa Memolla -

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  19

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019