A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Lart Ne Qiell

shikoj zogun qe fluturon
degjoj bilbilin qe kendon
kur nje dite eshte me diell
syte i ngre lart ne qiell
peisazhi i bukur i natyres
gezimi im duket prej fytyres
shume e lumtur jam sot te shikoj lart ne qiell nuk pres dot

- poezi nga Xhenisa Memolla


- Poezia u dërgua nga Xhenisa Memolla -

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019