A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tema: Poezi Për Trishtim

Ndoshta

Besoj se kjo eshte ajo qe doja te arrija ,
ndoshta isha lider por zeerin kunder te tjereve nuk arrita ta ngrija .
Shume here me kembe mua me shkelen
keto ndodhen , kujtime te keqija ngelen.
Ndoshta armiqte e mi ishin vete miqt e mi,
kerkoj te kuptoj situaten , e heshtur rri .
E ulur ne nje karrige pa kembe ,
duke kafshuar veten , me te tjere dhembe .
Rri syhapur , por ndoshta me kohe jam e verbuar
jetoj ne nje parajse , e ardhur nga nje bote e shkaterruar

- poezi nga Xhenisa Memolla


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019