Xhensila Myrtezaj

Surpriza E Veçantë Nga Besi Për Ditëlindjen E Xhensilës

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[09-04-2016]
Sot këngëtarja e dashur për publikun Xhensila Myrtezaj, mbushi 23 vjeç dhe dhuratat e surprizat për të kanë filluar që mbrëmë në ndërrimin e orës.
Më herët e pamë duke festuar këtë ditëlindje me mamin dhe motrën e saj, të cilat i shprehën dashurinë në videon e publikuar në Snapchat nga vetë ajo.

Por nga këto surpriza nuk mund të mungonte ajo e dashurisë së saj Besart Kallakut. Ai ka zgjedhur t’i shkruaj asaj me tullumbace “Xhensila edhe 100” dhe t’i vendosë ato në një urë. Skenë kjo e vjedhur nga filma të ndryshëm.“Çfarë ke bërë kështu dashuria ime? Të dua shumë.”- bërtet Xhensila nga gëzimi. “Kishte erë andej nga krahu tjetër”- ka thënë Besi me humorin që e karakterizon.
 (Express)

Surpriza E Veçantë Nga Besi Për Ditëlindjen E Xhensilës


Komente 0