Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video
Top 200

Xhensila - Vespa  (Feat. Endri Prifti)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  245

Komente

18 🔥

29/07/2014

2014-07-29T21:04:45

Featuring

Endri Prifti

Teksti:

Endrit Mumajesi

Video Produksioni:

Pro Video

Pjesëmarrëse në

Netët E Klipit Shqiptar 14


Xhensila:
E more zemren time xhiro diku larg
Pa lejen time dashurine ajo ta dha
Nuk e di, nuk e di
Te t'besoj une e kam te veshtire
E si tja bej nuk e di
Ua them une se ckam deshire

Te jem, te jem e vetmja qe ti ndjen
Vetem une ty te mjaftoj
Te jem te jem ajo qe te terhek
cómo te amo

Duaje ti cdo dite
Kete zemer qe kerkon
Ruaje ti me shpirt
Ajo nuk te lendon

Duaje si Vespa ,si Vespa
Qe nuk e nderron
Si te jet kjo Vespa
E fundit ne bote

Hey señorita

Endri
Kush e ka da da da
Te rri me ty shiu
Mendjen pra spo me nda
Zemra jote ka frike te doj
Me Vespen ti shpesh her e di
Dhe me te drejte shpesh xhelozon
Ta premtova , ta premtoj
Do tju doja une njesoj

Xhensila:
Te jem , te jem e vetmja qe ti ndjen
Vetem une ty te mjaftoj
Te jem te jem ajo qe te terhek
cómo te amo

Duaje ti cdo dite
Kete zemer qe kerkon
Ruaje ti me shpirt
Ajo nuk te lendon

Xhensila & Endri:
Duaje si Vespa ,si Vespa
Qe nuk e nderron
Si te jet kjo Vespa
E fundit ne bote

Duaje ti cdo dite
Kete zemer qe kerkon
Ruaje ti me shpirt
Ajo nuk te lendon

Duaje si Vespa, si Vespa
Qe nuk e nderron
Si te jet kjo Vespa
E fundit ne bote


Ky tekst u dërgua nga Lubjani   Asele1Kartolina (2)

2018-08-10 16:54:58
E more zemrën time
xhiro diku larg
Pa lejen time
dashurinë ajo ta dha
2018-08-04 11:49:35
Të jem e vetmja që ti ndjen

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë Këngë Nga Xhensila Myrtezaj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet