Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhenty - Si Shoke  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  50

Këngë e albumit:

"Good Playa"

Komente

Asnjë Koment

02/04/2014

2014-04-02T09:43:44+00:00PJ 1 :

I CMEN MAS TEJE TNJEK NGADO QE SHKON
NALESH PARA MEJE DICKA DON ME MTHON
TI PO MTHU QE JE E NXON
NSY PO E SHOF QE QE QEFI ME MU TKAPLON

NUK E DI VAJZ CA PO DON ME THON
POR DI QE TRUPI IME VEC TY TE KERKON
SME INTERESON GOC NESE JE E NXON
A BON VEC 1 NAT ME TY UN ME KON

BESOM SDO PENDOHESH MUNCISHT DO MKERKOSH PRAP
SE AT SENIN QE DON VEC UNE MUND TA JAP
TEK ASKUSH SE GJEN SJA VLEN PER ASNJI TIP
VEC UN JAM AI QE E BON MA MIR HEH ...

REF :

SE NA TDY NA TDY JENA VETEM SHOK
SE NA TDY NA TDY NA E BOJM SI SHOK

PJ 2 :

TI MSHIKON LEJD HE STA MUSH SYNIN
NDAC PROVOJE SA ME HEK MENIMIN
NDAC PROVOJE SA ME THEK FIXIMIN
PO BO KUJDES GOC MOS LIDHESH MAS KTI TIMIT

HAH JAM TIP I SJELLSHEM BOJ EDHE SHAKA
SA HER QE FOLI ME VEMENDJE RRIN TUM PA
JA KALOJM MIR KET E DIN DHE VET
TI MA JEP 1 SHANC ME TCU NQIELLIN E 8

QEFI TA KA PO SDI SE CA TPENGON
PO MTHU QE BOYFRIENDI JOT SHUM XHELOZON ?
NUK KA PROBLEM ZEMER UN DI ME MAJT SEKRETE
NA JENA SHOK , BEST FRIEND FOREVER

CDO SEKONT RRI E MENOJ PER TY
MENOJ PER TRUPIN TAN QE MI BON TRUT 8 ME 2
TPREK LEHT E LEHT TJERAT I DIN VET
E TASH QE TPROVOJ ENDRRAT TI KTHEJ REALITET


Ky tekst u dërgua nga rihanna
Më Shumë Këngë Nga Xhenty:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet