Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhenty - Cdo Nate  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  10

Këngë e albumit:

"Good Playa"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2014

2014-11-30T23:00:00+00:00(3x)
Enderron Me M'pas Per Cdo Nat Ti
Xhelozojn Se Smund Tjen Vend Tanin
Mos Ndalo Se Shum HOT e Bon Ti
Kurr Si Dihet Ndoshta Prap Bjen Fati

Afrohu Me Ngadal Du Te Flas Ty
Je shum e Bukur Sa Shkojm Ne Te Dy
Te Mbushi Ne Komplimenta qefin Ta Boj
Hajde Me Mu Se Askujt Si Kallxoj
Le Te Mbetet Kujtim Ca Kalojm Ne Ket Nate
Nese Ti M'pelqen Neser Un T'thirri Prap
Hajde Ta Bojm 1 Foto Ta Kesh Si Kujtim
Sekretin e Mbajm Un Ti Edhe Shtrati Im

(2x)
Enderron Me M'pas Per Cdo Nat Ti
Xhelozojn Se Smund Tjen Vend Tanin
Mos Ndalo Se Shum HOT e Bon Ti
Kurr Si Dihet Ndoshta Prap Bjen Fati

E Embel Kjo Goj Buzen Ta Shijoj
Cdo Sekond Qe Te Prek Cmendurin Perjetoj
Ti e Din Shum Mire Se Ca Kam Un FIKSIM
Trupi Jot i Bukur Ngjit Me Trupin Tim
Ngjyren Cokollat Buzt e Omla Sikur Mjalt
Shit Baby Kjo Nat Esht e Gjat
E Di Se Ke T'leht Ket Me e Harru
Dhe Kur Shtrat Me Tjeter T'jesh Do Mkerkosh Mu

(3x)
Enderron Me M'pas Per Cdo Nat Ti
Xhelozojn Se Smund Tjen Vend Tanin
Mos Ndalo Se Shum HOT e Bon Ti
Kurr Si Dihet Ndoshta Prap Bjen Fati

Enderron Me M'pas Per Cdo Nat Ti
Xhelozojn Se Smund Tjen Vend Tanin
Mos Ndalo Se Shum HOT e Bon Ti
Se Shum HOt e Bon Ti...


Ky tekst u dërgua nga Daniel GeGa
Më Shumë Këngë Nga Xhenty:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet