Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhenty - 1 Jet Me Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  7

Sa her jam larg bohem kronometer
Duke mat kohen teksa jam me tjeter
Shit e di mu ka bo ves
Jam msu me shum femna veshtir me e hek

A e din se jam tu u cmen
Kot si kot per mu u bone oksigjen
Kot si kot nzemren time zune ven
Pastaj thojn qe xhenti osht tip qe nuk ndjen

Refreni:
Cdo dit e cdo cast bashk me ty
Du tjet e jona
Du tkalojm bashk te dy
Deri ne ort e vona
Cdo sekont na me e gdhi
Duke bo lojna
Du tkem 1 jet me ty
Me kon vec e jona

Kam pare plot sene qe cdo femer i endrron
Po tipi jot i thjesht kto si kerkon
Mdon per cka jom jo per cka kom
Ky osht nje nder arsyet qe memocionon

A e din se krejt mke mahnit
Me ty du me kalu cdo limit
Sjellja jote po mbon kurjoz me dit
Cili osht sekreti qe je kaq shum sweetNuk kemi video për këtë këngë.


Xhenty
Publikimi: 30/05/2015


Xhenty - 1 Jet Me Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "1 Jet Me Ty".
3. Video është e këngës "1 Jet Me Ty", por nuk këndohet nga Xhenty.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xhenty:


Komente 0