A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Xhenty - Yah


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

17/04/2017

2017-04-17T14:17:30

NUK MPELQEN ME LUJT SHUM ROLE
PO NESE KE NEVOJ BOTEN TA JAP PLLOM DORES
VEC TA VERTETOJ SI E SI QE JAM I JOTI
AT QE NDJEJ UN E DIN VETEM ZOTI

RRETH E RROTULL PO SHOF PO SI TY SNUK
JO ME GJET SDU TKAM TY NTRUP SIKUR TATTO
SA HER IKEN TI NGEL SI FRAKTUR
ZEMRA BOHET 2 SA HER TI NUK JE ME MU

IS EXAMPLE LOVE

OYE CEP E NCEP TDHOMES E BOJNA SI TCMENUN
KSAJ DASHNI SI VEJ DOT EMEN
DO PO PYSIN SI PO SHKOJN SENET?
MA MIR SE DJE SOT EDHE NESER YEH

AJO OSHT TAP KUR O NTRUP TEMIN
NGELA TU LEVIZ COU ZEMER LUJ VENIT
BONE SI E DIN TI BONE SI E DIN
TNJEJTIN POZICION NUK BON ME PERSERIT NO

SHE KNOW DAT RULES, RREGLLAT KUR OSHT ME MU
NUK O FILM EROTIK PO E PERJETON REAL
OH YEH ZONI SAJ NVESH O TU CINGRRU
DRIDHMET PO MI SHTIN KUR PO MTHOT MOS ME NALU

SHE GOD DEM IT
MENYRA QYSH E BON OSHT KA MA LUN MENJEN
BESOM OSHT MA E MIRA QE KAM PROVU
ASAJ I PELQEN FORT KUR JA JAP UN

SHOQES I KE FOL PER AT DJALIN
AI QE KUR O SIPER TEJE I THU MOS TNALI YAH
PER NE TDY THEY KNOW EVERYBODY
YOU ARE MY BONNIE AND IM ARE YOU CLAYDE

CHORUS:
TI KE BESIM EN MU UN KAM BESIM NTY
FJALT E TYNE PER MU NUK KAN ASPAK RENDSI
TI KE BESIM EN MU UN KAM BESIM NTY
FJALT E TYNE PER MU NUK KAN ASPAK RENDSI

PRAN TEJE PREK QIELLIN E 7T
KISHA DASHT KSHU ME KON PER NAT
LARGSIA OSHT PROBLEMI NUMER 1
AMO KUR BASHKONA BASHK SNA AFROHET ASNJO NAH

PER TY AVIONIN E BONA SI TAXI
E TI PER MU LE MAS SHUM GJONA
SOT PO TAKONA THATS IT
OH YEH MA NFUND DO TA NDJEJ AROMEN

NJO MAS NJO BOJM CMENDURIT
IMAGJINATEN TON E VEJM NE ZBATIM CDO DIT
SOT DIT E RE KALLXOM CPLAN KENA
SHOHIM NJONI TJETRIN EDHE QESHIM SI TCMENUN

MARRIM RRUGEN DREJT SEPSE KURR NUK I DIHET
RRUGA PA NDRICIM PLOT TERR GJO NUK SHIHET
I PELQEN FORT KUR E LIDH PER SENDILJE
EKPERIENC E BUKUR NESER PLAN TRI RINISIM

CHORUS:
TI KE BESIM EN MU UN KAM BESIM NTY
FJALT E TYNE PER MU NUK KAN ASPAK RENDSI
TI KE BESIM EN MU UN KAM BESIM NTY
FJALT E TYNE PER MU NUK KAN ASPAK RENDSI


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019