Më mbaj mend (për 1 muaj)


Xhenty - Melek

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Melek".
3. Video është e këngës "Melek", por nuk këndohet nga Xhenty.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Xhenty - Melek  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

29/12/2019

2019-12-29T18:33:54+00:00Ref:
indian voice...

Verse 1:
Ahh syt e bukur magji
Jasht ishe engjell po mrena se di
harrova shoqnin perqafova vetmin
drit e bukur ti me fute ne errsin
e sinqert vec me raste
i ke prish shum caste
dashni e madhe sa dot ti nuk e mbajte
e ftyra jote vrehej sa her nuk kisha pare

Ke dasht me ik ik ik ik
Telin ti ma ke fik fik fik fik
hajd se bohet ma mir tash e gjeta qetsin
muhabetit i vuk pik pik pik pik

sjena pa ka koh se ja lam rastit
e cka e ngritem bashk ja besum fatit
me kan je nuk ja thu asnjanit
po mshikon permes snapchatit

Ref:
indian voice...

Verse 2:
Ahh ora shkon ndrron koha
ondrrat qe i kisha i harrova
ndalova se jeta ka sprova
e di qe bona mir qe dola e tnalova
tash po ankohesh se ai ka teka
naten e kalon neper diskoteka
i ke kap mesazhe me tjera
e me ke ishte mberm po e dallon nga era

Nuk je si me para
Veten po e len mbrapa
po funksionon karma karma
ishe lule si ne perralla
petalet tu than
veten e ke len mbas dore dore
e bukur si lule bore bore
ondrrat ti mi more i hodhe
e tash e more cka e meritove

Ref :
indian voice...


Ky tekst u dërgua nga Reli Xh
Më Shumë Këngë Nga Xhenty:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet