Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhesika Ndoj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  180
 • Vendlindja:
 •  
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 32 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Demi ♉
BIOGRAFIA: Xhesika Ndoj është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Ajo ka triumfuar në Festivalin Shkodra Fest duke rrëmbyer kështu me këngën e saj të bukur dhe me plot ritëm cmimin e madh. E kemi fjalën për këngëtaren mjaft simpatike dhe me zë të vecantë Xhesika Ndoj, e cila me origjinë është nga Puka por jeton në Tiranë. Xhesika merr thuajse cdo kohë komplimente edhe për dukjen e saj, madje nuk është nevoja të mendosh dy herë sapo ta shohësh, sharmi i saj tregon se padiskutim është një nga këngëtaret më seksi ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (7)

9
3
7
3
2
3
3

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Adalena Seferi

Megi Laska

Barbana

Marjeta Billo

Erga Halilaj

Rezarta Smaja

Rezarta Shkurta

Sabina Dana

Kamela Islamaj

Olta Boka

Tags: Xhesika Ndoj, Xhesi, Xhesika Ndoja


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet