Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhesika Polo - Fryme Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Në tokë e shtrirë
ndjej zemrën që më flet
Nga kjo vetmi
je ti që po me nxjerr

Shpirtin si vullkan
Një flutur në uragan

Pranverë
ngroht zemrën ma mban
E shkrin
Dimrin e gjatë
dhe jam
e gjallë
kur ndjej
Frymën tënde pranë
Xhesika Polo
Publikimi: 30/10/2020
Festivali: Nota Fest 2020
Muzika: Marko Polo
Teksti: Alex Seitaj


Xhesika Polo - Fryme
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fryme".
3. Video është e këngës "Fryme", por nuk këndohet nga Xhesika Polo.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xhesika Polo:


Komente 0