Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Te Mbaj Ne Duar

Te mbaj ne duar, dashuria ime.
Krijese prej qelqi
me shkendijime yjesh.
Kam frike….
Kam frike se mos me bie dhe
thyhesh

- poezi nga Xhevahir Spahiu


- Poezia u dërgua nga salihu98 -

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  13

Komente mbi këtë krijim


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet