Te Mbaj Ne Duar

Te mbaj ne duar, dashuria ime.
Krijese prej qelqi
me shkendijime yjesh.
Kam frike….
Kam frike se mos me bie dhe
thyhesh

- poezi nga Xhevahir Spahiu


- Poezia u dërgua nga salihu98 -

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  13