Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhevi - Tradhetare (Feat. Storm Fire)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  7

Storm Fire ...Part 1
Zemer je e lir tani me tjetrin ti tash shko
Sa me larg ti qendro me sy me sdua te shof
Ta fala zemren time e ti shum me zhgenjeve
Sa Her Ce Je Ndje keq tek un ke gjet mbeshtetje
Ti me fale vec hidhrim un te fala vec dashuri
Sa te deshta zemra ime pot Tash je ne krahet e tij
Shko lamtumir zemer me gjith shpirt po te them
Do jet ma mir x mua edhe pse ne shpirt po me dhemb...

Xhevi ....Part 2
Koha shpejt do kaloi dhe palget do ti sheroi
Gjithcka ce patem ne t 2 zemer sot perfundoi
Tkam trajtu si princesh e ti vec em paske rrejt
As veten s mund ta besoj kjo bot shum e pa drejt
Tash je ne krahet e tjeterit e ban sikur s me njef
Per her ti ndrron drejtim kur ne rrug ti me shef
Tradhtare e pa bes je ke dasht me m rrejt sy per sy
Hajt tash Lamtumir Sdu me Ni ma per ty

Ref...
Gjithcka zemer ish gabim
Mes nesh nuk ka me rikthim
Edhe Pse ti Tash ky pendim
Nuk Eshte me si ne fillim
Tradhtare zemer ti je
Ti S'mund te dhuroj dashuri
Ndoshta un po gaboj
Por s'mund te fal nje tadhti

zemer ti shko
jete te lumtur t'uroj
se zemren ma theve
s'mund ta besoj
sa me larg qe ti shkon
jete te lumtur t'uroj
se zemren ma theve
s'mund ta besoj
Xhevi
Featuring: Storm Fire
Publikimi: 19/05/2012


Xhevi - Tradhetare
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tradhetare".
3. Video është e këngës "Tradhetare", por nuk këndohet nga Xhevi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xhevi:


Komente 0