Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhezahir Elezi (xheza) - Nese Neser Vdes Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Vetem me fjale goje
me nxorre prej loje
Sa shum me lendove
dhe kurr su pendove

Refreni
Le t'me thojn dorezohu
zemra nuk me le
Ende po shpresoj
Ndoshta ti po vjen

Nese neser vdes
mos eja n'dit zi
Mos me qaj te varri
dy her mos me mbyt (2x)

A thu ka sherim
per kete shpirtin tim
S'mundem te pergjigjem
Si zjarri po digjem

Le t'me thojn dorezohu
zemra nuk me le
Ende po shpresoj
Ndoshta ti po vjen

Refreni
Le t'me thojn dorezohu
zemra nuk me le
Ende po shpresoj
Ndoshta ti po vjen

Nese neser vdes
mos eja n'dit zi
Mos me qaj te varri
dy her mos me mbyt (4x)

Ky tekst u dërgua nga  ervin


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 14/12/2006


Xhezahir Elezi (xheza) - Nese Neser Vdes
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nese Neser Vdes".
3. Video është e këngës "Nese Neser Vdes", por nuk këndohet nga Xhezahir Elezi (xheza).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xhezair Elezi (Xheza):


Komente 0