Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhida & Edonis Gashi - Amanet Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Baba ma ka lan
Veç nje amanet
Me t’nejt afer moter
Sot e njeqind vjet

Me kto fjale o vlla
Po me ben me lot
Ti gjithmone do t’mbetesh
Krahu im i fort

REF :
Perjete sdo te le vetem
Ta jap fjalen edhe besen
Motra ime te kam drit ne sy

REF :
Gjithçka eshte fjala jote
Ti per mua je yll bote
Te ka motra vlla ma t’mirin ty

Ti e din moj moter
Tkam si syte e balliit
Sa te dua ty
E din zogjt e malit

Krejt çka ta don zemra
Zoti ty ta dhasht
Nje vlla sikur ti
Gjithkush e kish dasht

REF :
Perjete sdo te le vetem
Ta jap fjalen edhe besen
Motra ime te kam drit ne sy

REF :
Gjithçka eshte fjala jote
Ti per mua je yll bote
Te ka motra vlla ma t’mirin ty


Xhida & Edonis Gashi - Amanet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Amanet".
3. Video është e këngës "Amanet", por nuk këndohet nga Xhida & Edonis Gashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xhida Gashi:


Komente 0