A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Xhimi - Luxusin Na E Kemi


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

(0) 🆕

12/08/2017

2017-08-12T18:00:01

Këngë e albumit:

"Kleopatra"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Luxusin Na E Kemi" kënduar nga Xhimi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Xhimi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...
teksteshqip.com © 2007 - 2018