Më mbaj mend (për 1 muaj)


Xhuli - Per Ato Qe S'i The
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Per Ato Qe S'i The".
3. Video është e këngës "Per Ato Qe S'i The", por nuk këndohet nga Xhuli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Xhuli - Per Ato Qe S'i The  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Pjesëmarrëse në

Top Fest 4

Komente

Asnjë Koment

29/04/2007

2007-04-29T21:53:03+00:00Fli fli, enderro dhe ti
Per fjale qe do ti thuash s’di, jo
Dhe te lutem thuaj gjerat qarte
Te luaj loje durim nuk kam
E humbur ne mendime rri
Pres, pres dhe prape se di

Ref
Do te shoh ne sy, do te them cfare ndjej
Pastaj s’do kem frike, larg teje t’jem
Do te iki larg, do bertas do qaj
Koken me se kthej dhe pse s’t’pelqen

Dite qe lame, caste qe s’pame
I kam ne mend ato qe thame
Te lutem rri dhe mos ik
Kam nevoje thua ti e di yeah

Ref
Do te shon sy, do te them cfare ndjej
Pastaj sdo kem frike, larg teje t’jem
Do te iki larg, do bertas do qaj
Koken me se kthej, dhe pse s’t’pelqen

Fli fli dhe enderro
Mengjesin e se nesermes une do shkoj
Ti mos me kerko
Mos u lodh jo
Vehten shih, castin kam
Ti e di qe s’do vi prape
Ashtu si me pare
Ne krahe te te marr

Ref
Do te shoh ne sy, do te them cfare ndjej
Pastaj s’do kem frike, larg teje t’jem
Do te iki larg, do bertas do qaj
Koken me se kthej dhe pse s’t’pelqen


Ky tekst u dërgua nga Gigjjaa
Më Shumë Këngë Nga Xhuliana Toçi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë