Më mbaj mend (për 1 muaj)


Xili - Je E Imja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Je E Imja".
3. Video është e këngës "Je E Imja", por nuk këndohet nga Xili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Xili - Je E Imja  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Teksti:

Kreshnik Avdiu

Orkestrimi:

Ardian Kastrati

Komente

Asnjë Koment

12/08/2019

2019-08-12T19:00:46+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Je E Imja" kënduar nga Xili.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Xili i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.
Teksti: Kreshnik Avdiu
Orkestrimi: Ardian KastratiDërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Petrit Vullkani. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Sdua nje tjeter
Nuk je asnjeher ti teper
Te kam kryevepër
Vec ti ma shton mu jeten. 2x

Ti je lali lali im
Vetem une te kam ne dore
Per ty ndej cdo sekond
Jeten jeten ti ma shton. 2x

Klabi blica plot
E bojm esploziv
Askush nuk na ndalon
Je e imja dive. 2x

Ti je lali lali im
Vetem une te kam ne dore
Per ty ndjej cdo sekond
Jeten jeten ti ma shton. 4xMë Shumë Këngë Nga Xili Berisha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë