Audio

Xiu Sounds - Summer Moments  (Feat. Hekuran Krasniqi)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

28/05/2009

2009-05-28T06:05:48

Featuring

Hekuran KrasniqiKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Summer Moments" kënduar nga Xiu Sounds.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Xiu Sounds i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin