A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Xuxi, Albani, Rona & Besa - Kthehu


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  13

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

14/04/2017

2017-04-14T19:23:05

Më Shumë Nga

Alban Skënderaj

Më Shumë Nga

Rona Nishliu

Më Shumë Nga

Besa Kokëdhima


Thell’, ne veten time je ti,
blen kujtimet per ty,
pa ty une ndjej shprazti,
si nje vullkan qe fle jam un’,
kur t’vi dita t’i them,
tregimet qe nuk vdesin kurr’.

Ne qjell lart shikoj,
rrugdalje kerkoj,
un’ dua te ik nga ti pergjithmon’,
provoj ta harroj,
fytyren e njom’,
dua ta kem.

Harrove, denove,
sikur nje hije shkove,
te lutem kthehu pergjithmon’.

Nese ty t’imagjinoj,
si nje engjell m’shikon,
sikur don t’me thuash jo,
n’rrug’ te shoh sikur at’her’,
ti shendrrit si nje djell,
dua un’ qe ty te ndjej.

Ne qjell lart shikoj,
rrugdalje kerkoj,
un’ dua te ik nga ti pergjithmon’,
provoj ta harroj,
fytyren e njom’,
dua ta kem.

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019