Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Yakuza

Tags: Yakuza

Yakuza është një këngëtar jo shumë i njohur, që këndon muzikë hip-hop. Rreperi nga Tirana i njohur me emrin Yakuza, pas klipit Dolla Dolla me bashkpunim me reperin tjeter Sk3rdi, vjen se shpejti me klipin e ri me nje bashkpunim me Producentin dhe Reperin me te njohur ne Ghana I quajtur Lesane dricks. Klipi vjen se shpejti....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8
Disqus Comments
teksteshqip.com © 2007 - 2017