Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: YAL është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 8 Gusht 2018, YAL publikon videoklipin "KomercYAL"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareDuke u ngarkuar... Prisni ju lutem

Shiko më shumë


Artistë Të Ngjashëm:

I Panjohuri

Natra

Dora

Bess (Familia Ideale)

Ralien

Albo 06

Fida

Lil Erdi

Diti-G

J.B.


Tags: Yal

Krijo Një Kartolinë