Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ylber A.K.A. Blg

Tags: Ylber A.K.A. Blg, Ylber Alidemi

Vendlindja: Ferizaj    Jeton dhe vepron në        Mosha: 20 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Peshorja  
Ylber A.K.A. Blg është një këngëtar jo shumë i njohur. Emri: Ylber Alidemi Hobby: Box, Futboll Ylber Alidemi i njoftun me nofken "BLG" Shkollen fillore e perfundoi ne Kosov dhe Austri. Ne Vitin 2003 (Mbas Luftës) u largua nga Kosova per Austri per kushte më te mira. Ne vitin 2006 u njoftua me Bleron Sylejmanin (tashme shokun me te ngusht). Kariera e tyne filloj qysh ne vitin 2009 ata filluan te mirren me tekste & repovasin te keti lloji te muzikes (Rap&HipHop). 3 Vite me pas e kriuan Studion "BBC ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7teksteshqip.com © 2007 - 2017